Verzia stránky Klasická | Mobilná
Herbalife

Ako sa zbaviť celulitídy – v skratke

Zbaviť sa celulitídy alebo ju aspoň zmierniť nie je až také zložité. Treba sa ale zamerať na viac vecí súčasne. Zbaviť sa celulitídy znamená upraviť životný štýl, použiť ten správny prípravok a hlavne vytrvať.
 Pravdepodobne ste už o každom z nasledujúcich krokov ako sa zbaviť celulitídy počuli, ale pokiaľ sa sústredíte na všetky, tak výsledok nenechá na seba dlho čakať.

1.       Obmedzte v strave nezdravé tuky a transmastné kyseliny – mastné mäso, sladkosti, margaríny, znížte príjem živočíšnych tukov a nahraďte ich rastlinnými.

2.       Pite aspoň 2 litre čistej vody denne

3.       Pite maximálne 1 kávu denne

4.       Výrazne obmedzte soľ a minerálky s vyšším obsahom sodíka

5.       Zjedzte denne 5 kúskov ovocia alebo zeleniny§

6.       Jedzte aspoň 4-5 krát denne v menších dávkach

7.       Kúpte si kvalitný prípravok proti celulitíde na vonkajšie použitie, prípadne môžete vyskúšať aj kvalitný doplnok na vnútorné použitie

8.       Vytrvajte aspoň 2-3 mesiace

9.       Existujú metódy, ktoré Vás rýchlejšie zbavia celulitídy, ale je otázne či nebude platiť: „Rýchlo odišla – rýchlo sa vráti!“

Koľko z týchto krokov na zbavenie sa celulitídy naozaj dodržiavate? Začnite ešte dnes a zbaviť sa celulitídy nebude až také ťažké (alebo aspoň zmiernenie celulitídy).

Váš tím celulitída.peknetelo.eu

Share Button
  1. admin píše:

    Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď neznámy tlačiar zobral sadzobnicu plnú tlačových znakov a pomiešal ich, aby tak vytvoril vzorkovú knihu. Prežil nielen päť storočí, ale aj skok do elektronickej sadzby, a pritom zostal v podstate nezmenený. Spopularizovaný bol v 60-tych rokoch 20.storočia, vydaním hárkov Letraset, ktoré obsahovali pasáže Lorem Ipsum, a neskôr aj publikačným softvérom ako Aldus PageMaker, ktorý obsahoval verzie Lorem Ipsum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Verzia stránky Klasická | Mobilná