Herbalife

Odstránenie celulitídy – aká je realita ? Časť 1.


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Existujú desiatky spôsobov ako odstrániť celulitídu. Ktoré a ako pomôžu? Odstránenie celulitídy nemusí byť až také jednoduché ako sa zdá.

Pravdepodobne ak si čítate túto stránku, tak Vás trápia drobné jamky na koži – celulitída. Rôzne metódy odstránenia celulitídy ponúkajú rôzne spôsoby ako ju odstrániť. Čo od ktorého spôsobu môžete očakávať.Časť 1. – Povrchová liečba celulitídy

Koľko prípravkou ste už vyskúšali? Na trhu ich je mnoho, mierne sa líšia obsahom, ale zázrak od nich nečakajte – väčšinou mierne zjemnia pokožku a to je všetko. Áno, povrchovou liečbou celulitídy dokážete celulitídu zmierniť – ale o koľko?. Najčastejšie si kúpite nejaký prípravok, ktorý si pravidelne aplikujete na pokožku. Čo od toho môžete očakávať? Keďže celulitída vzniká vo vnútri a jamky sú len vonkajšie prejavy celulitídy, môžeme povedať, že povrchová liečby celulitídy prinesie zlepšenie ale len dočasné. Pokiaľ jednotlivé krémy obsahujú dostatok antioxidantov, prípadne obsahujú látky, ktoré stimulujú prúdenie krvi, tak celkový efekt týchto prípravkov je mierne výraznejší. Pokiaľ ich ale používate samostatne a nepodporíte odstránenie celulitídy aj inou metódou ( z vnútra ), tak efekt bude nielen dočasný ale aj malý. Povrchové prípravky sa nedostanú do 3. vrstvy pokožky, kde celulitída vzniká a preto zázrak nečakajte. Ak sa chcete zbaviť celulitídy, musíte sa pri jej odstraňovaní dostať hlbšie ako dokážu len povrchové prípravky (krémy a gély proti celulitíde).

PS: Pokiaľ si kúpite krém proti celulitíde za 5 eur, tak taký bude aj výsledok. Reklamy sú síce pekné, ale nie je všetko zlato, čo sa blyští.

V časti 2 si prejdeme ďalší spôsob odstránenia celulitídy. Nezabudnite si kliknúť, pretože čím viac budete o celulitíde vedieť, tým skôr nad ňou vyhráte.

Share Button
Hodnotiť tento príspevok