Herbalife

Celulitída–vráti sa?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Bojujete proti celulitíde? Pokiaľ sa Vám darí vyhrávať nad ňou, kedy ju porazíte natrvalo?2C kedy ju porazíte nat. Nikdy! Ale záleží aj od metódy odstránenia celulitídy, či to budete mať ľahšie alebo ťažšie.

Pri boji s celulitídou je snom každej ženy raz a navždy nad ňou zvíťaziť. Lenže je to boj s veternými mlynmi. Nikdy nemôžete zaspať na vavrínoch. Pokiaľ celulitídu odstránite (to sa dá), tak potom nesmie prísť ani to najmenšie uspokojenie. Pretože sa môže vrátiť  v plnej sile.Návrat celulitídy závisí aj od toho, akým spôsobom ste sa jej zbavili:

Liposukcia, lymfatická masáž, krémy proti celulitíde – po týchto metódach je návrat celulitídy vysoko pravdepodobný a nebude dlho trvať. Je to preto, lebo odstránite celulitídu ako následok a nie príčinu celulitídy (čiže dôvody prečo vznikla). To znamená, že dôvody prečo Vám celulitída vznikla naďalej pretrvávajú a celulitída začne opätovne vznikať.

Pokiaľ ste na odstránenie celulitídy použili kombináciu metód ako napríklad úprava životného štýlu v kombinácii s krémom proti celulitíde, tak riziko návratu celulitídy pretrváva, ale kvô3

Share Button
Hodnotiť tento príspevok