Herbalife

Odstránenie celulitídy – aká je realita ? Časť 4.- masáže a prístroje


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Existujú desiatky spôsobov ako odstrániť celulitídu. Ktoré a ako pomôžu? Odstránenie celulitídy nemusí byť až také jednoduché ako sa zdá.

Pravdepodobne ak si čítate túto stránku, tak Vás trápia drobné jamky na koži – celulitída. Rôzne metódy odstránenia celulitídy ponúkajú rôzne spôsoby ako ju odstrániť. Čo od ktorého spôsobu môžete očakávať.

Masáže a rôzne prístroje proti celulitíde resp. na odstránenie celulitídy sľubujú výrazné zlepšenie ak nie 100% odstránenie celulitídy. Ako je to v skutočnosti? Pomôžu Vám naozaj sa natrvalo zbaviť celulitídy?Masáže

Masáže dokážu zlepšiť vzhľad pokožky na miestach, kde Vás trápi celulitída. Jemným masírovaním, podporíte krvný obeh v problémových miestach, a tým hlavne lepšie zásobovanie živinami a precíznejším odvádzaním odpadových látok z miest postihnutých celulitídou. Pozor ale na príliš silnú – agresívnu masáž, môže mať až negatívne účinky.

Bohužiaľ samotná masáž Vám neodstráni tuk z tukových buniek a v momente ako s ňou prestanete, postupne celulitída začne naberať na sile. Takže bohužiaľ masáž nie je trvalé riešenie na odstránenie celulitídy.

Prístroje na odstránenie celulitídy – neinvazívne

V dnešnej dobe plnej elektroniky a rôznych prístrojov sa nezabudlo ani na odstraňovanie celulitídy. Väčšina týchto prístrojov proti celulitíde, pokiaľ sú kvalitné, majú pozitívny efekt v boji proti celulitíde. Dokážu ju výrazne zmierniť a v kombinácii so správnymi prípravkami a zdravším životným štýlom sú výsledky nadpriemerné. Aj keď ju nedokážu odstrániť natrvalo, je to jedno z najlepších riešení.

Váš tím celulitída.peknetelo.eu

Share Button
Hodnotiť tento príspevok