Herbalife

Prevencia celulitídy


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Máte hladké nohy a zadok? Okolie Vám závidí, že nemáte celulitídu? Tak pozor, aby ste nezaspali na vavrínoch. Pokiaľ nepatríte ku malému percentu vyvolených, tak si na Vás celulitída počká. Možno rok, možno 10, ale môže sa stať, že už o mesiac Vám bude v pätách.
Preto celulitídu nepodceňujte a venujte aspoň trochu svojho času prevencii celulitídy. Radšej teraz pár minút na prevenciu  týždenne ako potom ½ hodiny denne na odstránenie celulitídy.

Celulitída - odstránenie celulitídy

Na celulitídu sa treba pripraviť. Sledujte sa! Využite štípací test a pravidelne sa testujte, či už ste v prvom stupni (viac v „celulitída“). Prvý stupeň je zákerný. Na prvý pohľad vôbec nie je poznať, že ho už máte. Väčšinou si celulitídu všimnete až keď je už v druhom stupni, a potom je už boj proti celulitíde  o dosť ťažší.Pite veľa čistej vody a hýbte sa. Pomôžete tým svojmu lymfatickému systému odvádzať toxíny a odpadové látky z tela, tým zabránite vzniku zhluku buniek a odpadových látok – zabránite celulitíde. Hlavne pozor na nápoje s vysokým obsahom sodíka.

Pokiaľ už začína mať na Vás vplyv vaša genetika, tak celulitída príde aj keď sa budete hýbať a mať kvalitný pitný režim. Potom vytiahnite ďalšiu zbraň – zdravá strava. Pomôže Vášmu cievnemu systému, čo pomôže odstrániť celulitídu alebo ju aspoň spomaliť. Pokiaľ by sa celulitída aj napriek tomu nevzdala, doplňte do svojej starostlivosti, kvalitný krém proti celulitíde. Ale nie až vtedy, keď už máte 3. stupeň. Najlepšie hneď pri prvom stupni celulitídy.

Prevencia je prevencia – pri celulitíde to platí niekoľko násobne.

Share Button
Hodnotiť tento príspevok