Herbalife

Celulitída-Ohrozuje zdravie?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Celulitída je v súčasnosti vnímaná ako estetický problém, ale v skutočnosti je celulitída civilizačné ochorenie. To znamená, že ju okrem genetiky spôsobuje najmä súčasný životný štýl – sedavé zamestnanie, zlá životospráva, nezdravá strava, málo aktívneho pohybu a zlý pitný režim.

Ohrozuje v skutočnosti celulitída Vaše zdravie?

Pokiaľ trpíte celulitídou prvého alebo druhého stupňa, tak sa o svoje zdravie až tak báť nemusíte. V tomto prípade celulitídu kľudne vnímajte ako estetický problém. Na jej odstránenie alebo zmiernenie Vám bude stačiť pár dobre cielených krokov, respektíve postupov.Pokiaľ trpíte celulitídou 3. stupňa, tak samotná celulitída Vám zdravotné problémy nespôsobí. Ale je to už príznak toho, že vo Vašom tele niečo nefunguje správ8Do nefunguje správne. Celulitê1m vznikla aj v dôsledku toho, že Vám nefunguje správne cievny a lymfatický systém. A to už je na zamyslenie. Pokiaľ ideálne nefunguje, cievny a lymfatický systém, to už Vaše zdravie môže ohroziť. Preto začnite bojovať s celulitídou tým správnym spôsobom. Pomôžete aj svojmu zdraviu.

Celulitída 4. Stupňa už signalizuje aj vážnejšiu poruchu zdravia. Zverte sa do rúk lekára. Neodkladajte to na neskôr. Nemusí sa Vám to vyplatiť.

Váš tím celulitida.peknetelo.eu

Share Button
Hodnotiť tento príspevok