Herbalife

Dostane Vás reklama?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Je príjemné sedieť večer pri televízore, vychutnávať si nejakú dobrotu a snívať o tom ako sa zbavíte celulitídy. A následne Vás v snívaní podporí krásna reklama na prípravky proti celulitíde. Krásna modelka tvrdí, že jej daný prípravok proti celulitíde s ňou pomohol. Vyskúšate ho?Ráno vstanete, idete do práce a cestou späť si spomeniete na tú krásnu reklamu, ktorá sľubuje odstránenie celulitídy už za pár dní. Poviete si: „športovať sa mi moc nechce a keď to nezdravé mám tak rada – vyskúšam prípravok na celulitídu“. Plná nadšenia prichádzate domov a pri večernej sprche si ho vyskúšate. Ste plná odhodlania zbaviť sa celulitídy. Ďalšie dni postupujete presne podľa návodu (pokiaľ nevzdáte už po pár dňoch). Prejde pár dní, týždňov, možno mesiac a je to tu. Pýtate sa sama seba: „Veď moja pokožka nevyzerá tak ako pokožka tej slečny v reklame?“ Možno mierne zlepšenie nastalo, ale ste sklamaná, že to nebolo tak ako v reklame. „Už nikdy nepodľahnem reklame!“, poviete si. A čo urobím s celulitídou? To mám asi geneticky, upokojíte sa a žijete svoj život s celulitídou ďalej.

Bolo to o Vás? Ak nie, tak ste šťastný človek, lebo rozumiete tomu, že nad celulitídou sa dá zvíťaziť, ale len prípravky na celulitídu nestačia. Celulitída má väčšiu silu ako sa na prvý pohľad zdá.

Ak to bolo o Vás, uvedomte si , že boj s celulitídou musí byť komplexný. Krémy a gély môžu celulitídu zmierniť, ale samotné ju nikdy neporazia.

PS: pokiaľ medzičasom už na celulitídu vymysleli prípravok, ktorý Vám s ňou na 100% pomôže, tak sa ospravedlňujeme výrobcovi. Nech nám o ňom napíše a určite Vám dáme vedieť, ktorý to je :-).

Share Button
Hodnotiť tento príspevok