Herbalife

Celulitída a obezita – chudnutie


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Celulitída a obezita – chudnutie

Celulitída a obezita: Súvisia spolu? Áno, ale v inej súvislosti ako si možno myslíte. Ak sa rozhodnete pre chudnutie, tak celulitída automaticky nezmizne. Závisí to od toho, akým spôsobom schudnete.
Pokiaľ schudnete správne, tak sa zmierni aj celulitída. Pokiaľ schudnete rýchlo a hlavne nezdravo, tak celulitída sa Vám dokonca môže zvýrazniť. Tak pozor na to, aby ste nakoniec neboli viac sklamaný ako spokojný.Príčinou obezity je nadmerné množstvo príjmaných kalórií (pokiaľ nemáte obezitu kvôli zdravotným problémom), ktoré sa následne ukladajú v tele vo forme tuku, čím sa zväčšujú tukové bunky a tým aj vy. Hlavnou príčinou celulitídy nie je tuk, ale lymfatický a cievny systém. To v preklade znamená, že príčinou je okrem genetiky aj nezdravý životný štýl (sedavé zamestnanie, málo pohybu, nezdravá strava, negatívne faktory ako fajčenie, alkohol,……).

Čo z toho plynie? Ak začnete bojovať s obezitou spôsobom hladovky, alebo nejakých liekov na chudnutie – ktoré potláčajú chuť do jedla, tak sa možno dočasne zbavíte nejakého tuku, ale určite nie celulitídy. Naopak sa Vám môže ešte zvýrazniť.

Ale pokiaľ chudnutie bude zdravé – úprava životného štýlu, zdravá výživa, pohyb, obmedzenie negatívnych vplyvou,….), tak okrem toho, že pomôžete svojmu telu zbaviť sa tuku, tak pomôžete telu zbavovať sa odpadových látok, dodáte mu viac živín. To pomôže cievnemu aj lymfatickému systému, čo v konečnom dôsledku bude znamenať, že Vám takéto chudnutie pomôže zmierniť celulitídu. Síce sa jej úplne nezbavíte, ale každé zlepšenie poteší. Pokiaľ sa chcete dozvedieť ako zdravo a hlavne úspešne schudnúť tak si kliknite www.schudnutie.peknetelo.eu.

Váš tím celulitída.peknetelo.eu

Share Button
Hodnotiť tento príspevok