Herbalife

Pekné telo a celulitída


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Pekné telo a celulitída sa vylučujú. Celulitída je strašiakom, žien. Čo s ňou? V prvom rade sa na ňu treba pozrieť s opačnej stránky. Nie až v marci (lebo v lete idem na dovolenku), ale omnoho skôr. Ono to tak býva. Pokiaľ ju nevidíme, tak nám neprekáža. Ako sa ale blíži leto, tým viac nás zaujíma.Ako celulitída kazí pekné telo? Veľmi ! Ak máte nadváhu, tak celulitída až tak nevynikne (nehovoríme, že máte pribrať J). Ale ak máte peknú postavu a ku peknému telu Vám chýba už iba krôčik (odstrániť celulitídu), tak tá celulitída poriadne vynikne. Určite ste už vyskúšali množstvo procedúr, aby ste sa jej zbavili. Ktoré fungujú a ktoré nie? Je to celá veda.

Môžete sa výborne cítiť, výborne vyzerať, byť dobrý človek, ale pokiaľ na Vás šarapatí celulitída, zabojujte proti nej a začnite čím skôr. Predstavte si so zatvorenými očami, že už ju nemáte. Zasnite sa a ono Vám to dodá energiu a chuť bojovať proti nej (aj keď ste to už doteraz neúspešne skúšala). Prajeme Vám vytrvalosť a držíme palce.

Share Button
Hodnotiť tento príspevok