Herbalife

4 mýty o celulitíde


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Celulitida je nepriateľom žien. V boji proti celulitíde skúšajú rôzne triky, niekedy s čiastkovým úspechom, niekedy bez výsledku. Reklám, ktoré sľubujú odstránenie celulitídy sú desiatky, ale ako to už chodí, málokedy pomôžu tak ako sľubujú. Taktiež nie všetky postupy znamenajú v boji proti celulitíde úspech. Vyvarujte sa neúčinným postupom a ušetrite čas aj peniaze. Prichystali sme pre Vás základné mýty o celulitíde. Pozrite sa na ne a veríme že Vám pomôžu.


  1. Ak schudnem, celulitída zmizne – nie je to pravda. Celulitída sú zhluky tukových buniek a samotným schudnutím sa tieto zhluky neodstránia. Dokonca pokiaľ schudnete rýchlo, za pomoci drastickej diéty, tak sa celulitída ešte zvýrazní. Pri správnom spôsobe chudnutia môžete dosiahnuť mierne zlepšenie celulitídy.
  2. Pomôžu my gély proti celulitíde – Omyl! Samotné gély a krémy proti celulitíde dokážu mierne celulitídu vylepšiť, ale akonáhle ich prestanete používať, celulitída sa zaručene postupom času vráti. Celulitída vzniká vo vnútri tela, a preto len aplikácia gélov nemôže natrvalo pomôcť.
  3. Pohybom ju odstránim – Z časti sa Vám to môže podariť, ale zázraky od toho nečakajte. Pohybom zlepšíte funkciu lymfatického systému, čo pomáha v boji s celulitídou, ale len to stačiť nebude
  4. Absolvujem liposukciu – Vyskúšajte. Po liposukcii sa celulitída výrazne zmierni, ale ostanú Vám drobné jazvy. A po druhé je to umelý zásah do organizmu, ktorý zo sebou nesie určité riziká. Takže rozhodnutie je na Vás .
Share Button
Hodnotiť tento príspevok