Herbalife

Celulitida–bez vody to nepôjde


Warning: Illegal string offset 'filter' in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/celulitida/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

S každej strany počúvate, aký je pitný režim dôležitý. Už sa Vám to niekedy nechce ani počúvať. Ale on naozaj je dôležitý, celulitídu nevynímajúc. Celulitída a pitný režim sú úzko prepojené nádoby. Bez správneho pitného režimu celulitída rýchlejšie vzniká a naopak so správnym pitným režimom sa celulitída ľahšie odstraňuje.Správny pitný režim znamená vypiť cca 4 dcl vody na 10kg svojej hmotnosti denne (doporučené množstvo vody sa môže líšiť v závislosti od veku a zdravotného stavu). Ak napríklad vážite 60 kg, tak by ste mali vypiť cca 2,4 litra vody. Najlepšie čistej vody. Ak sa chcete zbaviť celulitídy, pite hlavne čistú vodu, ktorá omnoho lepšie pomáha odstraňovať odpadové látky z tela. Vynechajte zo svojho pitného režimu sladené nápoje (2 dcl denne sú v poriadku). Ale čo je pri boji s celulitídou podstatné, vylúčte všetky minerálky alebo vody s vysokým obsahom sodíka. Sodík podporuje zadržiavanie vody v tele a následné zhoršenie celulitídy.

Samotný kvalitný pitný režim Vám celulitídu neodstráni, čo Vás asi sklame, ale zapamätajte si, že bez pitného režimu sa jej zbavíte len ťažko. Okrem toho pomôžete aj celému svojmu organizmu, aby sa lepšie cítilo a lepšie vyzeralo. Držíme Vám palce v zlepšení pitného režimu a hlavne v odstraňovaní celulitídy.

Share Button
Hodnotiť tento príspevok